Lustra fazowane

( ilość produktów: 43 )

Specjalizujemy się w produkcji najlepszej jakości zwierciadeł, jakimi są lustra fazowane. Ten sposób wykańczania krawędzi sprawia, że brzegi są cieńsze niż reszta tafli. Zastosowana technika obróbki powoduje, że lustro wygląda bardzo elegancko, a padające na jego powierzchnię światło odbija się od całej powierzchni. Dzięki temu powstaje efekt pryzmatu, który załamuje promienie pod różnym kątem. Fazowane lustra idealnie przylegają do ściany, przez co są chętnie wykorzystywane w aranżacji mieszkań i domów. Można zawiesić je w dowolnych pomieszczeniach: w salonie, łazience, przedpokoju lub biurze.

Fazowane lustra pozbawione ostrych krawędzi

Idealnie gładka tafla szkła o dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach wykończeniu zawsze wygląda efektownie. Dlatego też w produkcji naszych luster fazowanych korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Pozwalają nam one na uzyskanie wyrobów najlepszej jakości, które doskonale sprawdzają się w aranżacji wnętrz. W przeciwieństwie do szlifowania, podczas którego tafla szkła jest cięta pod kątem prostym, fazowanie sprawia, że krawędzie lustra zostają wyprofilowane. Taki sposób obróbki ma wiele zalet.

Lustra z fazą dzięki brzegom załamującym się pod kątem zachowują swój dekoracyjny charakter, nawet jeśli są sporych rozmiarów. Z tego powodu można wykorzystać je jako element dekoracyjny mimo tego, że nie są one oprawione w ramę. Tego typu lustra można przytwierdzić do ściany lub obudować je płytkami czy też innym elementem montażowym. Wtedy stworzą jednolitą powierzchnię o bardzo ciekawym wyglądzie.

Uniwersalne lustra do zastosowania w wielu aranżacjach

Lustra to jeden z najczęściej wybieranych elementów dekoracyjnych. Poza tym, że w ich odbiciu można się przejrzeć, to dodatkowo sprawiają, że pomieszczenie staje się jaśniejsze i sprawia wrażenie większego. W lustrzanym odbiciu widać też inne elementy wyposażenia, co stwarza bardzo ciekawy efekt przestrzenny. Dlatego warto mieć więcej luster w domu niż tylko jedno, tradycyjnie powieszone w przedpokoju.

Zamówisz u nas lustra fazowane na wymiar, które dopasujesz do wielkości urządzanych pomieszczeń. Możesz zdecydować nie tylko o tym, jaka wysokość i szerokość będzie najlepsza, lecz także masz wybór spośród wielu różnych kształtów. Wykonamy dla Ciebie dowolnej wielkości fazowane lustra okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub owalne. Taka różnorodna oferta sprawia, że będziesz mógł znaleźć typ zwierciadła, które najlepiej pasuje do pomieszczeń w Twoim domu.

Gdzie sprawdzi się lustro fazowane?

Lustra fazowane na ścianę to bardzo uniwersalny element wyposażenia wnętrz. Zastanawiasz się, czy taki typ zwierciadła sprawdzi się w Twoim domu? Pasuje on do pomieszczeń o rozmaitym przeznaczeniu i wielu różnych aranżacji. Fazowane lustro będzie świetnie wyglądać w łazience. Po przyklejeniu go do płytek na ścianie uzyskasz jednolitą powierzchnię, która będzie doskonale przylegać. Ułatwi Ci to czyszczenie oraz zapewni dobre odbicie, w którym wygodnie się przejrzysz.

Lustro z fazą, czyli pozbawione ramy, pasuje też wszędzie tam, gdzie chcesz mieć dostępne zwierciadło, ale jednocześnie nie chcesz, aby ten element był zbyt mocno widoczny i wysuwał się na pierwszy plan. Minimalistyczna forma ułatwia dopasowanie do każdej aranżacji i zachowanie jej pierwotnego stylu. Fazowane lustro możesz też przytwierdzić na drzwiach szafy lub inny meblu i dzięki temu uzyskać front, który odbija światło. Taki pomysł na wykończenie wnętrz sprawia, że wyglądają one bardzo efektownie i elegancko. Lustro tego typu sprawdzi się też, jako gustowna ozdoba ściany. Ten dodatek spowoduje, że pomieszczenie zrobi się jaśniejsze, a Ty z przyjemnością będziesz spędzać czas w takim otoczeniu. 

Poznaj naszą różnorodną ofertę luster fazowanych na wymiar i wybierz z niej model, który idealnie pasuje do Twojego domu. Niezależnie od tego, na jaki kształt i wielkość się zdecydujesz, masz pewność, że doskonale sprawdzi się on w swojej roli.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
zamówienie zostało zrealizowane w extra tempie
2024-05-13
dostawa lekko opóżniona
pixel