Lustra ozdobne okrągłe

( ilość produktów: 3 )

Lustra ozdobne okrągłe to samoprzylepne dekoracje, które możesz zaaranżować w dowolny sposób. Za ich pomocą dodasz wnętrzu elegancji, ale także nowoczesnego lub przytulnego wyglądu – w zależności od tego, jaki jest Twój cel i po jakie dodatki sięgniesz, osiągniesz zamierzony efekt. Produkty są łatwe w montażu i demontażu, nie niszczą ścian, a przy tym płynnie wtapiają się w otoczenie, dając liczne możliwości aranżacyjne w przestrzeniach prywatnych oraz komercyjnych. Lustro okrągłe ozdobne to minimalistyczna opcja pozwalająca stworzyć efektowną, estetyczną i funkcjonalną dekorację. 

Jakie lustra ozdobne okrągłe oferujemy? 

Oferujemy lustra ozdobne okrągłe o następujących rozmiarach: 

  • 300x300 mm,  
  • 350x350 mm,
  • 400x400 mm. 

Elementy są sprzedawane w zestawach po 3 lub 4 sztuki. Dzięki temu możesz wybrać spośród nich tę opcję, która pozwoli Ci zrealizować własną wizję dekoracji. 

Chcesz stworzyć rozbudowany element, który będzie przyciągał uwagę? Możesz zdecydować się na połączenie kilku zestawów o różnych lub tych samych rozmiarach. Szeroki wybór opcji pozwala usunąć ograniczenia i w pełni skupić się na kreatywnym procesie, jakim jest aranżacja wnętrz zgodna z własną wizją. 

Lustro okrągłe ozdobne: charakterystyka asortymentu 

Oferujemy lustra okrągłe ozdobne, które są wykonane ze szkła kryształowego, prezentującego się doskonale i na długo zachowującego pierwotne właściwości. Mają przy tym idealnie gładką taflę. Grubość szkła to 3 mm – jest to optymalny wymiar, który zapewnia jednocześnie wytrzymałość i lekkość konstrukcji. Wygląda ona subtelnie, stapia się z otoczeniem i jest przy tym odporna na uszkodzenia. 

Zestawy składają się z oddzielnych elementów, które możesz swobodnie ułożyć według własnej wizji. Są wykończone poprzez fazowanie fazą C-kant (pozwala płynnie połączyć lustro ze ścianą, tworząc wrażenie jednolitej struktury elementów). Instaluje się je przy użyciu taśmy montażowej, która znajduje się w każdym kupowanym zestawie. 

Oferowane produkty są objęte gwarancją – 24 miesiące dla konsumentów oraz 12 miesięcy dla przedsiębiorców. Jeśli w tym czasie na lustrach pojawiają się wady, producent dokona ich usunięcia lub wymieni produkty na nowe. 

Do jakich wnętrz pasują okrągłe lustra ozdobne? 

Lustra okrągłe ozdobne świetnie wyglądają w przedpokoju, salonie, garderobie, ale także kuchni, sypialni czy w gabinecie. Można z powodzeniem zastosować je również w przestrzeniach komercyjnych – gabinetach, salonach, sklepach. 

Rozświetlają wnętrze, optycznie je powiększają, a także nadają mu elegancki i oryginalny wygląd. Sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń, ponieważ łączą walory użytkowe z dekoracyjnymi. Są przy tym łatwe w montażu (nie wymagają ingerencji w ścianę) i pielęgnacji, więc korzystanie z nich jest prawdziwą przyjemnością. 

Zachęcamy do zakupów. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
dostawa lekko opóżniona
2024-04-30
Szybko i sprawnie, polecam.
pixel