Lustro okrągłe 50 cm

( ilość produktów: 8 )

Lustro okrągłe 50 cm średnicy sprawdzi się doskonale w Twojej łazience, garderobie czy w przedpokoju. Optycznie je powiększy, rozświetli, udekoruje, a przy okazji pozwoli wykorzystać przestrzeń w funkcjonalny sposób. W ofercie znajdziesz różne modele o tej średnicy: lustro LED okrągłe 50 cm, modele w ramach i bez ram, fazowane. Szeroki wybór pozwoli dopasować konkretny produkt do Twoich potrzeb.

Okrągłe lustro 50 cm średnicy – jakie produkty oferujemy?

Znajdziesz u nas okrągłe lustro 50 cm średnicy w następujących wariantach:

  • z ramą – możesz wybrać ramę koloru czarnego, białego, srebrnego, złotego lub różowego. Elementy są ze sobą doskonale zespolone, a cała konstrukcja jest wytrzymała i stabilna. Co więcej, rama jest proporcjonalna względem lustra i jego średnicy, dzięki czemu całość wygląda estetycznie;
  • podświetlane – lustro LED okrągłe 50 cm jest wyposażone w energooszczędne diody. Możesz regulować natężenie i barwę (do wyboru ciepła, zimna lub neutralna) światła;
  • fazowane – faza C-kant wygląda estetycznie i sprawia, że lustro w bardzo płynny sposób łączy się ze ścianą, która je otacza.

Wszystkie lustra są objęte gwarancją. Wynosi ona 24 miesiące dla zakupów dokonanych przez konsumentów oraz 12 miesięcy dla przedsiębiorców. W ramach gwarancji producent zobowiązuje się do naprawienia lub wymiany elementów, w których wystąpią wady.

Lustro okrągłe 50 cm: czym wyróżniają się oferowane modele?

Sprzedajemy lustra okrągłe o średnicy 50 cm, które mają minimalistyczny oraz uniwersalny wygląd. Zarówno modele z ramami, jak i bez nich wyglądają na tyle neutralnie, że można dopasować je do otoczenia niezależnie od tego, jaki styl w nich panuje czy jakie dodatki się w nich znajdują. Dzięki temu lustro sprawdzi się w Twoim domu zarówno jeśli cenisz klasyczne rozwiązania aranżacyjne, jak i wtedy, gdy kochasz nowoczesne trendy. Odpowiedni dobór dodatków sprawi, że całość będzie spójna.

Nasze produkty powstają z najwyższej jakości materiałów: są to kryształowe lustra o idealnej powierzchni, bez odkształceń. Modele z ramami zawierają elementy wykonane z aluminium (proszkowanego lub anodowanego), które jest odporne na działanie korozji. Wszystko to sprawia, że lustra są wytrzymałe i trwałe, a ich zakup to inwestycja na lata.

W przypadku luster podświetlanych mają one niezawodne mechanizmy działania: regulacji światła czy jego włączania. Dotykowe panele są łatwe w użytkowaniu i nie utrudniają czyszczenia lustra.

Zapraszamy do składania zamówień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 247 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Szybko ,sprawnie , lustro bardzo dobrze zabezpieczone polecam
2024-05-02
Bardzo jestem zadowolona dziękuję
pixel